View Single Post
Stary 23-11-2004, 13:27   #4
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał VIKI
to mi prosze wykasować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to nie o to chodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co wykasować? Chyba samo gdzieś się zapodziało... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał VIKI
Na początek dzięki za miłe słowa buziakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. [/b]nawet mnie zaskoczyłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ojjjjejjj!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No cała przyjemność po mojej stronie!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeszcze nie raz Cię zaskoczę!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał VIKI
to się troszke mija z celem.Te "rozmowy"to jeden z przyjemniejszych sposobów na to aby więcej się dowiedzieć na temat bbbrrrmmmm.A przy okazji "poznać "ludzi którzy też się tym interesuja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Bardzo popieram takie podejście!! 8-) Cieszę się, że nie boisz się pokazać na forum, które niestety prawie w całości zostało zdominowane przez męską część naszego społeczeństwa! Był kiedyś taki topik n/t "zaawansowania" kobiet w motoryzacyjnym światku i wspólnie z forumowiczami doszliśmy do wniosku, że co jak co, ale kobiety w dzisiejszych czasach dorównują mężczyznom pod względami znajomości motoryzacji a nawet przewyższają (sam znam to z własnego doświadczenia - mam firmę motoryzacyjną i do czynienia z różnymi klientami...). Miło, że do forum jakby nie patrzeć stricte motoryzacyjnego i technicznego podchodzisz na luzie i z humorem!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał VIKI
Ale zrobimy wyjątek i z ciekawością poczytam co o sobie na smarujesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie tu zna bardzo dużo osób więc już troszku czasu upłynęło od mojego przywitania! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli chcesz coś o mnie wiedzieć, więcej znajdziesz w PROFILU lub konkretniej na PW... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał VIKI
aaa no mozna by go przykleić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tym zwróć się do Pana Kierownika Jacka - on Ci pomoże!!
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem