View Single Post
Stary 12-05-2021, 14:29   #4
synek03
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-07-2018
Model: .
Silnik: .
Rocznik: .
Postów: 4
Domyślnie Odp: Wymiana napinacza paska klinowego 1.4 tdci

Cytat:
Napisał KRUKER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie to takie ceny ? oczywiscie chodzi o wyró akcetowalnej jakośći Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.





Oooo w benzynie wymienia kolega w 9 minut z przerwą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


@raff

Dobra jedyna sluszna droga : Wymieniaj komplet !

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja pasek Boscha kupiłem za 37 zł, dla mnie jest to akceptowalna jakość.

Ile chciałbyś wymieniać pasek osprzętu, jak wszystko jest na wierzchu? Jak nie chce ściągać koła pasowego i robić coś więcej, to tylko odgiąć napinacz, zdjąć pasek, odkręcić JEDNĄ śrubę, założyć nowy napinacz, przykręcić nową śrubę z zestawu, nałożyć wstępnie pasek, wyjąć pin blokujący, dociągnąć do końca napinacz, założyć "na gotowo" i puścić napinacz. Viola. Robiłem to 2 tyg temu przy okazji wymiany rozrządu też w 1.4 TDCI, tam nie ma wielkiej filozofii. No może przesadziłem z tymi 15 min, ale w 30 to na dużym luzie.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
synek03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem