View Single Post
Stary 23-04-2011, 22:47   #5
MaroX
ford::average
 
Avatar MaroX
 
Zarejestrowany: 22-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK3 zombi
Silnik: 2.0 TDCI 141hp/330Nm
Rocznik: 2003 FL
Postów: 107
Domyślnie Odp: Nieautoryzowany serwis Ford "Abscar" - Warszawa, Instalatorów 9

Cytat:
Napisał Dzagiel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Niedawno przesiadłem się z Essiego na Mondeo i jako że od ostatniego przeglądu minęło już 20k km czas udać się do warsztatu, Auto było do tej pory serwisowane w ASO, więc planowałem udać się do ASO Lipski a później pomyślałem o Abscar. Przeglądając różne fora wygląda na to, że zdania co do Abscaru są podzielone. Koniec końców nie wiem już gdzie oddać samochód, aby uzyskać klarowną informację co do stanu jego stanu, stąd prośba o pomoc?
Z góry dziękuję.
Hej,
ABS Car mogę polecić. A opinię będą różne o każdym warsztacie, bo przy kilkuletnim aucie zawsze może się coś sypnąć czego za pierwszym razem wszystkiego nie wyłapią. A jak jeszcze natrafisz na szefa Pana Waldka Chmielewskiego to będzie dobrze.

Na Mondeo Klub Polska jest jeszcze zaufana osoba - Kolega Paolo z Legionowa, na Generał Roi 13, kom. 791 744 660. Też mogę go polecić, byłem u niego na ostatnim przeglądzie ze swoim "czarnuchem". Zjadł zęby na fordach. Dużo osób u niego serwisuje i leczy swoje eMKaczy i wszyscy są zadowoleni.
__________________
MK3 GHIA 2.0 TDCi 141 KM i 330 Nm by HEKO

Ostatnio edytowane przez MaroX ; 23-04-2011 o 22:51
MaroX jest offline   Odpowiedź z Cytatem