View Single Post
Stary 02-08-2021, 16:08   #39
WoojO
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 21-03-2015
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2015
Postów: 465
Domyślnie Odp: Ford Gwarancja 12 - totalna porażka i naciąganie klienta

Hej!
Okazało się że padł intercooler wodny i zalał cały silnik płynem chłodniczym. Do wymiany intercooler, uszczelka pod intercoolerem oraz świece. Oczywiście intercooler jest poza listą rzeczy objętych gwarancją 12. Z ciekawych rzeczy pan z aso który ze mną rozmawiał wspominał że jeśli padł silnik to możliwe jest że gwarancja tego nie obejmie. Powodem który może podać ubezpieczyciel jest to że awaria wyniknęła z powodu... awarii innej części (w tym wypadku intercoolera)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zagotowałem się niemiłosiernie i przestudiowałem każde słowo tej gwarancji i takiego zapisu nie znalazłem. Warto pamiętać że gwarancja zaczyna się po 1000km od podpisania umowy... co jest oczywiście napisane w samej umowie. Ja miałem 1020 km więc się łapałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Reasumując. Autko naprawione i jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zrobiłem już ponad 10 tyś i śmiga.
WoojO jest offline   Odpowiedź z Cytatem