View Single Post
Stary 19-02-2024, 21:37   #16
xxxkowal
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-01-2024
Model: Ford Fusion
Silnik: hybryda 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: filtr paliwa - kiedy wymiana i jaki numer części

Mnie Pan z FordOriginalParts powiedział, że to auto nie ma filtra paliwa. Jeżeli wg was ma, to prosiłbym o konkretny model tego filtra.

Wysyłam schematy, które mi wysłano:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Według tego nie ma filtra paliwa, może filtr (+ sito) jest w pompie paliwa, ale nie mam jak tego sprawdzić, bo trzeba rozwalić pompę, żeby dostać się tak do środka środka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Czy jest na sali ekspert Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.? Bo jeżeli nie ma, to może da się po prostu nieoryginalnie dodać (ale chyba to może generować problemy potem).

Jeżeli okaże się na 100%, że nie ma filtra paliwa, to projektował to skończony de... Jak można tak zaprojektować auto...

Bump:
Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zapewne ma ale niewymienny w koszu pompy paliwa. Znaczy wymienny z całą pompą.
Potrzebuje twardych dowodów zanim zamówie pompe paliwa za 1200zł :/, model pompy paliwa to "EG9Z-9H307-D" jak wpisuje assembly to nigdzie nie rozbierają tego ;/

Ostatnio edytowane przez xxxkowal ; 19-02-2024 o 21:39
xxxkowal jest offline   Odpowiedź z Cytatem