View Single Post
Stary 10-11-2016, 20:17   #8
tenebris
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Mondeo Titanium S - Prośba o sprawdzenie

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki Czesław555 za podesłanie linka do autobazy, nie sprawdzałem w tym serwisie, a na autodna nie pokazywało informacji o szkodach.

Zamówiłem raport w autobaza -> zgodnie z informacją w nim zawartą:
Data: 2015-08-26
Wartość szkody: 15530.93 Euro (Czyli zapewne szkoda całkowita)
Przebieg: 105996 km


Jeśli ktoś jest zainteresowany pełnym raportem z autobazy to proszę na priv - nie ma problemu abym udostępnił.

Cytat:
Napisał Usefull Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie - Kolega nie załapał chyba tematu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czym się zajmujecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak najbardziej załapałem o co Kolegom chodziło i zapewne niedługo skorzystam z ich usług Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Tak przy okzaji - ile kosztuje taka usługa?


Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem