View Single Post
Stary 12-03-2018, 09:24   #3
rafni
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 04-11-2004
Model: Galaxy/Nissan Qashqai+2
Silnik: 2.0 DW EURO4 / 1.6b
Rocznik: 2010 / 2009
Postów: 33
Domyślnie Odp: kiera drży przy V=~60-70km/h i czuć wibracje przy dużych V

Cytat:
Napisał Bogdan1963 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli były zmieniane tylko opony (nie całe koła), to może felga jest krzywa.
Niestety całe koła (jedne to fabryczne alusy a drugie to fabryczne stalówki). Trudno mi uwierzyć żeby ta sama wada wystepowała na obu kompletach...

Bump: Z drugiej strony jak porównuję do Niss'ka to układ kierowniczy naprawdę jest we fordzie bardzo czuły.

Jak jade Nisskiem to kiera sterczy w jednym miejscu nawet jak jezdnia jest lekko nachylona.

W tym tym testowanym Galaxy jest tak, że jak jest nachylenie jezdni w lewo to lekko ściąga w lewo a jak w prawo to lekko ściąga w prawo...

No chyba że ASO skitrało geometrię...
Wiem że GEO był robiona bo widziałem że mają w systemie zgłoszenie od poprzedniego właściciela na ok.165kkm że kiera lata i lekko ściąga. Po zrobieniu geometrii mają kolejne zgłoszenie na to samo (czyli że nic nie pomogło)...

Bump: Jeszcze zauważyłem że w porównaniu do Nisska to nachylenie przednich kół jest delikatnie takie /----\ a w Nisku mam totalnie prosto |----| lub nie do uchwycenia okiem...

Czy wasze Galaxy mają tak /----\ ?
rafni jest offline   Odpowiedź z Cytatem