View Single Post
Stary 12-01-2023, 21:20   #7
llukass
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-11-2009
Skąd: Poznań/Zamość
Model: Było Mondeo
Silnik: Było 1.5 EB
Rocznik: Było 2015
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zakup - Mondeo MK4 czy inne pakowne kombi? Do 35tys.

Cytat:
Napisał SoPawel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wielkie, właściwie potwierdziłeś wszystko co czytałem i słuchałem do tej pory o tych modelach Jedynie nie wiedziałem o tych padających sterownikach. Z tych 2 modeli który był Ci przyjemniejszy? Który byś wybrał po raz drugi jak miałbyś te dwa modele do wyboru?

Ciężkie pytanie zadałeś i szczerze nie wiem, jeśli porównywać silniki to mimo wszystko toyota (z automatem bajka), jeśli porównywać prowadzenie w zakrętach to ford.
Mimo że całe życie jeżdżę fordami (obecnie mondeo 2008r 2.2tdci) to jeśli miałbym wybierać między nimi to raczej toyota.

Bump:
Cytat:
Napisał SoPawel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat: Napisał koval1980 Zobacz post Volvo V70 III 2.0T albo 2.5T - to takie lepsze Mondeo podpowiesz coś więcej? Szukać wersji przed/po lifcie? Na co zwrócić uwagę przy szukaniu?


V70 to może być złoty środek między toyotą a fordem (zanim kupiłem mondeo 2.0 bena to długo szukałem i chorowałem na v70 ale nic ciekawego nie było a jak było to szybko uciekało i przypadkiem znalazłem mondeo)
__________________
§23 Regulaminu Forum

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 13-01-2023 o 08:31 Powód: §23 Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona.
llukass jest offline   Odpowiedź z Cytatem