View Single Post
Stary 03-12-2007, 19:17   #21
blue827
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: fiesta
Silnik: 1.4 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 68
Domyślnie

Cytat:
Napisał mtz
Mnie nie wpadło to go głowy, tylko z racji "ruchomego" dolotu z rurek PCV :fcp3 samo sie wygło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Teraz rurki dokreciłem srubami i jest OK
oo! a myslalem ze rurki kanalizacyjne to mój patent. Do blosa idealnie się nadaje rozmiar 75, są w sklepach budowlanych dostępne najróżniejsze kolanka: 75/30, 75/45, 75/67, 75/87 i prosta rura ok 30cm, do przycięcia jeśli potrzeba, w cenie ok 4zł/szt.

W moim wozie pod maską jest gąszcz i kombinowałem pare tygodni aż wreszcie w przebłysku geniuszu zbudowałem dolot z tych rurek i jest perfekt! wszystko sztywno i szczelnie, a średnica akurat jakby pod blosa bo wchodzi na wcisk bez żadnej gumowej tulejki.
Odnośnie wrażenia wizualnego to już dyskusyjne, ale najważniejsza jest prostota i solidność.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
blue827 jest offline   Odpowiedź z Cytatem