View Single Post
Stary 22-09-2008, 07:36   #13
Schem
ford::professional
 
Avatar Schem
 
Zarejestrowany: 03-10-2007
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.0 I6
Rocznik: 1994
Postów: 1,390
Domyślnie Re: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

TEN to mój ulubiony :fcp2

A drugi, to nie chcę krzywdzić, bo dawno nie byłem, może się coś zmieniło - Shell Serv na os.Strusia w Krakowie (teraz to jest/będzie Feuvert.)
Robiłem u nich sporo rzeczy przy swoim aucie i autach rodziców i zony (opony, klocki, przeglądy, itp).
Było super - dobra kawa, szybko, niezbyt tanio ale dobrze. Mistrzowie w wynajdowaniu usterek, detektywi kurde.
A potem mechanicy pojechali do Anglii...

No i ich następcy tak mi zmienili filtr paliwa w TDDI, że ułamali zaczep (jak wróciłem, to podczepili na plastykowych opaskach).
Tak zlutowali kabelki od EGR, że odpadły po 4 dniach. Skasowali za to 70 PLN.
Żonie tak "przeglądnęli" hamulce z tyłu, że w jednym zamontowali odwrotnie sprężyny przy bębnie i brało nie równo. Na przeglądzie facet mi zwrócił uwagę i podczas własnoręcznej wymiany okładzin (myślałem, że to to) mało nie padłem ze śmiechu.
Mój wyciek płynu chłodniczego (ok. pół szklanki na tydzień) zdiagnozowali jako pęknięta chłodnica (nawet pokazali mi kawałek pióra - nie wiem skąd wzięli taki rekwizyt). Szacunkowy koszt wymiany coś koło 800-1000 PLN.
No to podjechałem na kanał, wziąłem latarkę i w kilkanaście sekund znalazłem różowego węża. A dziwnym trafem płyn chłodniczy też jest różowy :fcp2 Skojarzyłem te dwa niesamowite fakty i po kilku minutach od powrotu ze sklepu skończyłem osobiście problemy z uciekającym płynem.
Ciekawe, co by powiedzieli po wymianie chłodnicy, jak bym wrócił z tym samym...

Ale teraz zmienili markę, więc może i pracowników.
Kierownicy bardzo w porządku i tutaj nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystkie poprawki zrobione za darmo i zostałem przeproszony. Nawet zaproponowali rabat na następny raz... ale już nie wróciłem. :fcp2
__________________
Czarny Ciągnik 4.0 na lifcie 3.5'' i 265/75R16 Cooper Discoverer STT

Fordy otaczają mnie
Schem jest offline   Odpowiedź z Cytatem