View Single Post
Stary 06-09-2019, 05:51   #11
Kubulsen
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-04-2008
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Mondeo Mk III GHIA, Kuga 2019
Silnik: benzyna 2,0 + LPG, 1,5 Ecoboost 150 KM
Rocznik: 2004, 2019
Postów: 83
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - wady i zalety posiadania

Dzięki ołowiany za szczegółowe wyjaśnienia, jeszcze raz dzięki również pozostałym kolegom. Fajnie, że nareszcie coś więcej wiem o używaniu tego gadżetu, bo przyznam, że przed zadaniem pytania na forum informacje były mocno zdawkowe (w sieci, od ludzi). Zachęcam do dalszych spostrzeżeń. Mam też pytanie, czy nie wydaje się wam, że ten dach powinien być zdecydowanie większy? Jakoś tak mocno jest zwężony (wiem, że to przez jego konstrukcję oraz dosyć krótki. Po drugie, czy oświetlenie lampkami w praktyce daje radę, bo na tył (nie wiem jak jest z przodu) są rozmieszczone po bokach i nie wiem, czy to jest wystarczające źródło światła, czy nie "bije: po oczach? Wiem, że to pierdoły, ale na moje nieszczęście nie mają w pobliskim salonie żadnej Kugi z szyberdachem i ciężko mi się naocznie przekonać.
Co do przydatności to owszem można myśleć o większych felgach, czy haku, ale te można spokojnie dołożyć później, a z dachem już tak nie poszalejemy. W razie czego biorę wersję ze skrzynią MMT6, więc i dołożenie haka (jeśli nie zamówię go z fabryki) nie powinno w przyszłości stanowić problemu.
Kubulsen jest offline   Odpowiedź z Cytatem