View Single Post
Stary 06-09-2019, 23:50   #16
Tarmas
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 01-05-2015
Skąd: Białystok
Model: Kuga MK2 FL / Fiesta MK7
Silnik: 2.0 TDCi 180 KM / 1.25 Pb 82 KM
Rocznik: 2017 / 2011
Postów: 466
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - wady i zalety posiadania

A ja z innej beczki. Nie konfiguruj sobie nowego samochodu w swoim ASO, tylko najpierw zobacz, czy nie ma dostępnego gotowca na ford.pl albo u dealerów na otomoto samochodu, który mniej więcej odpowiada twoim wymaganiom.

Pogrzeb, podzwoń, dopytaj.

Ja miałem mniej więcej dobraną opcję, którą bym chciał, była podobna w Nowym Sączu, ale niedostępna od ręki. Nic straconego, w każdym razie, bo okazało się, że Nowy Sącz może mi ściągnąć interesującą mnie wersję z Poznania z bardzo tanią dostawą do Ełku, gdzie pojechałem sobie pociągiem, a wróciłem nowym samochodem 3 godziny później.

W efekcie tak na oko ze 20 000 złotówek zostało w kieszeni, jak nie lepiej.

Bywają też fajne samochody demonstracyjne do kupienia. Akurat kiedy kupowałem mój samochód, to wypatrzyłem rewelacyjnie wyposażoną Kugę chyba w Elblągu, tylko że mnie kolega z forum był ubiegł, a teraz wstawia LED-y w każde możliwe światło i robi lipę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A przebiegu miała z 5000 km w śmiesznej cenie. Tylko że biała. Ale biała w tym odcieniu premium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Ford Kuga 2.0 TDCi 180 KM manual MK2 FL ST-Line [Mica Shadow Black]
Ford Fiesta 1.25 Pb 82 KM manual MK7 pre-FL 4-d [Panther Black]
był Ford Focus 1.8 TDCi 115 KM manual MK2 FL Hatchback [Panther Black]

Ostatnio edytowane przez Tarmas ; 07-09-2019 o 00:05
Tarmas jest offline   Odpowiedź z Cytatem