View Single Post
Stary 26-05-2013, 21:59   #13
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Rejestartor trasy RoadRunner 511 mini test

Zapewne chodzi o mocowanie, jakoś lepiej Ci siedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Znalazłem takie opisy na youtube

Niestety uchwyt tej kamery jest "do bani". Na postoju obraz falował a przy bardzo dużych prędkościach bardzo mocno drgał . Znalazłem na to radę. Kamerę mam przy lusterku. Założyłem gumkę tak , że dociąga kamerkę do lusterka - całkowicie znikło falowanie obrazu i drganie.

Zgadza się! W każdym produkcie wyprodukowanym w Chinach ,jeden element zawsze jest sknocony. Tutaj akurat, ramię utrzymujące kamerkę jest wykonanie oszczędnie i do d...
Podczas jazdy po nierównościach kamerka wpada w krótkie ruchy obrotowe powodując tym samym drgania obrazu
Ale jest na sposób. Odkręciłem ramię od uchwytu i puste przestrzenie z obydwóch stron wypełniłem żywicą epoksydową kupioną na Allegro w modelarstwie za 10 zł.W ten sposób usztywniłem ramię perfekcyjnie!!!

Wiesz co, bujanie jak już to powstaje bo jak samochodem trochę trzęsie to kamera lekko wtedy buja na boki. Kamera przymocowana jest do szyby na takim wysięgniku i wpada w rezonans, dlatego buja. Trzeba tak ją przymocować, aby mocowanie było jak najkrótsze, wtedy siła bujania jest mniejsza.
Można ją tak przymocować, że bujania nie będzie w ogóle.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się






Ostatnio edytowane przez jvc ; 26-05-2013 o 22:02
jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem