Temat: [S-MAX 2006-2015] 1.6 Ecoboost - polecacie, odradzacie?
View Single Post
Stary 04-05-2018, 13:53   #305
Smolek2
ford::beginner
 
Imię: Smolek2
Zarejestrowany: 26-06-2017
Skąd: Mielec
Model: S-MAX
Silnik: 1.6 EB 160KM
Rocznik: 2012
Postów: 9
Domyślnie Odp: 1.6 Ecoboost - polecacie, odradzacie?

Dziękuję za udzielone informacje.

Pomimo braków odpowiedniego wężyka we wszystkich magazynach (ASO musieli by zamawiać z niemiec, sklepy internetowe) zadzwoniłem do sklepu https://ford.sklep.pl/ z zapytaniem co ile uzupełniają braki w magazynie. Osoba z którą rozmawiałem powiedziała, że od razu jak tylko pojawi się coś w FORDZIE. Dosłownie około 2 godz po rozmowie pojawił się jeden wężyk na stanie sklepu którego oczywiście kupiłem.
Wężyk z forum niemieckiego jest dostępny ale na zagranicznych sklepach internetowych z którymi mam mało do czynienia więc odpuściłem.

Więc wężyk zamówiony... do tego przy okazji będzie wymieniony cały płyn chłodniczy(już zadecydowałem i zamówiłem).
Teraz się zastanawiam czy wymieniać resztę wężyków wraz ze zbiorniczkiem wyrównawczym.
A Wy co myślicie o prewencyjnej wymianie całej reszty ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Smolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem