Temat: [Transit 2000-2006] DRL - światla do jazdy dziennej
View Single Post
Stary 02-03-2012, 07:41   #16
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,981
Domyślnie Odp: DRL - światla do jazdy dziennej

Cytat:
Napisał ziemek56 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego, że Tysonq'a obowiązują stare przepisy śdjd w jago autku mają być gdy tylne pozycje się palą.
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W pojazdach rejestrowanych do 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się zainstalowanie świateł do jazdy dziennej w taki sposób, że włącza się również oświetlenie pozycyjne oraz tablicy rejestracyjnej.
Nie, Ziemek, nie! Uwierz mi... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie obowiązują, ale może tak zainstalować, bo się dopuszcza w autach zarejestrowanych przed zmianą. Ale wymaga to DWÓCH przekaźników i cięcia instalacji na włączniku świateł (ja tak miałem i zmieniłem na system bez postojowych).
Wymagania mówią także o WSZYSTKICH światłach pozycyjnych (jeśli by miały działać ze światłami djd), a nie tylko o tylnych...
========================
Nie mogę się doczekać, co Tysonq osiągnął po podłączeniu wg instrukcji...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 02-03-2012 o 07:49
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem