Temat: [Transit 2000-2006] DRL - światla do jazdy dziennej
View Single Post
Stary 02-03-2012, 17:39   #17
Tysonq
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-01-2012
Skąd: WO
Model: Ford Transit
Silnik: 2.0 TDDI 86KM
Rocznik: 2004
Postów: 20
Domyślnie Odp: DRL - światla do jazdy dziennej

Jeżeli chodzi o przepisy to wojtek ma rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No więc tak... dziś zabrałem się za montaż, zrobiłem tak jak piszę instrukcja. Wcześniej sprawdziłem na krótko, czy te rozwiązanie zadziała i eureka działa! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

w zestawie dołączona jest taka łączeniówka do kabli typu one-touch, ale po zamontowaniu jej światła nie gasły jak włączałem postojówki, mijania.
Zrobiłem więc po chłopsku, czyli zdarłem izolację z kabla na odcinku 1,5cm, zawinąłem kabel od ledów, zaizolowałem i wszystko hula aż miło.
Jak przekręcam zapłon to nic się nie dzieje. Dopiero jak odpalę to od razu zapalają się LEDy, włączam światła postojowe - ledy gasną, tak samo z mijania. Jak jadę na dziennych i po zatrzymaniu się gaszę silnik to ledy świecą jeszcze przez max 10sek.
Tysonq jest offline   Odpowiedź z Cytatem