Temat: [Mondeo 2000-2007] Opony letnie. CO POLECACIE ?
View Single Post
Stary 11-03-2009, 14:38   #10
wiaterek
ford::beginner
 
Avatar wiaterek
 
Zarejestrowany: 19-05-2008
Skąd: Warszawa
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał pete2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W takich sklepach maja zastrzeżenie, że informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego tak więc pewnie nie mają obowiązku wywiązać się z tych zamówień i się wywiną.
Dostałem od nich takiego maila, więc wywinąć się nie wywiną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj PIOTR.
Chcielibyśmy potwierdzić wpłynięcie zamówienia.
Jeżeli potwierdzasz złożenie zamówienia, prosimy o kliknięcie na poniższy link
****
Brak potwierdzenia może spowodować opóźnienie w realizacji zamówienia lub jego odrzucenie.
Szczegóły Twojego zamówienia:
ZAMÓWIENIE DETALICZNE ZE SKLEPU opony-stolorz.iai-shop.com [Sklep systemu IAI-Shop.com - www.iai-shop.com] Id zamówienia : piwipu1103090844-1 Nr seryjny : 33 Zamówiono : 2009-03-11 08:47 Zamawiający :
------------------------

Imię : ****
Nazwisko : ****
Adres : ****8
Kod pocztowy : ***
Miejscowość : ****
Telefon kontaktowy : *****
E-mail : ****


Zamówienie :
------------------------
Sposób dostawy : OPEK

Forma zapłaty : przedpłata



Uwagi klienta do zamówienia :
Wartość produktów : 4.88 zł
Koszt przesyłki : 20.00 zł
Do zapłaty : 24.88 zł
Zamówione produkty:
------------------------

Pozycja 1
Kod towaru : 805 (519597)
Nazwa : Goodyear Eagle F1 Asymmetric 205/50R17 91Y
Rozmiar : uniwersalny
Cena sprzedaży : 1.22 zł
Ilość : 4
Wartość netto : 4.00 zł
Stawka VAT : 22%
Wartość brutto : 4.88 zł


To zamówienie musi zostać opłacone, przed realizacją. To oznacza, że:
- zamówienie zostanie wysłane dopiero po otrzymaniu płatności
- zamówienie możesz opłacić dokonując przelewu bankowego na numer konta podany poniżej lub wybrać inną dostępną formę płatności
- jeżeli chcesz zmienić sposób płatności lub dostawy, skontaktuj się z nami niezwłocznie
- jeżeli nie opłacisz zamówienia w ciągu 3 dni, zamówienie zostanie odrzucone Dane do płatności wykonywanej przelewem:
Tytuł przelewu: ID=piwipu1103090844-1-1
Kwota : 24.88 zł
Numer konta: 55 1540 1128 2042 7060 2463 0001 Nazwa banku: BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A. O/KATOWICE Właściciel konta: TRUCK SYSTEM STOLORZ B. STOLORZ SP.J.
SPACEROWA 2B
41-408, MYSŁOWICE (Polska)
Aby wykonać płatność inaczej niż przelewem bankowym skorzystaj ze strony ****Korzystaj z tej strony także dla przelewów bankowych, aby uniknąć pomyłek przy wpisywaniu. Jeżeli nie korzystasz z powyższej strony, prosimy o wpisanie podanego tytułu przelewu.
Uwaga: Do czasu otrzymania wpłat o łącznej wartości 24.88 zł, realizacja zamówienia będzie wstrzymana. Znaczny czas oczekiwania na wpłatę spowoduje jego odrzucenie.

Czekam na realną propozycję. Do tego mam printscreeny regulaminu, samej oferty, czas logowania, etc, etc.
Myślałem na początku że to było jakieś włamanie na stronę, ale po rozmowie z pracownikiem moje zdziwienie było jeszcze większe.
"Wie Pan, to chyba błąd informatyka, bo on tego jeszcze miał nie wrzucać na serwer. I później jeszcze przez godzinę 90% opon była po 1pln.

Nie jestem zachłanny ani napalony na te gumy po 1pln, ale tak tego tematu nie zostawię.
Znajomi z mojej pracy są w takiej samej sytuacji

Moje posty są trochę off top, więc to będzie już ostatni na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wiaterek jest offline   Odpowiedź z Cytatem