View Single Post
Stary 23-07-2020, 16:09   #7
bthc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-05-2015
Model: Ford C-max
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Nie odpala, nie kręci, brak pomysłów co dalej...

Zamontowałem dodatkowy guzik do odpalania. Uciąłem kable łączące Ecu z przekaźnikiem, które odpowiadały za wzbudzanie, sygnał wzbudzania teraz uruchamia włącznik w aucie, która działa dopiero, kiedy uruchomimy zapłon prawidłowym guzikiem do odpalania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W skrócie : podpinamy masę (może być od akumulatora od razu) do pinu 86 w przekaźniku odpowiadającym za rozrusznik, do pinu 87 prowadzimy przewód plusowy, który przekładamy do kabiny (od strony pasażera jest miejsce gdzie przechodzi wiązka), w kabinie musimy pociągnąć plus który jest po stacyjce, ja pociągnąłem z bezpieczników, które są pod nogami pasażera, najszybsza i najprostsza opcja a i tak musimy się tam dostać bo właśnie tam przekładamy kabel z silnika). Guzik montujemy jaki chcemy, ale najlepiej taki odbijający, aby się kiedyś nie zaciął czy coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ja zamontowałem guzik na słonie w w nogach po prawej stronie kierowcy.

Teraz mam zabezpieczenie anty kradzieżowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bthc jest offline   Odpowiedź z Cytatem