Temat: [Tourneo Connect 2013-2022] wrażenia po zakupie
View Single Post
Stary 29-03-2016, 23:25   #2
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Dzięki za tego rzeczowego posta. Puki co nowe connecty są bardzo mało u nas popularne, ale może będzie nas coraz więcej. Mam nadzieję, że nie znikniesz z forum i będziemy mogli się wymieniać doświadczeniami. Ja na razie jeszcze czekam... Zamówiony 29 styczeń, odbiór 29 czerwiec, też Grand, PS titanium, tylko silnik 1.5. i hak. Nawi nie zamawiałem, uznałem że 5000zł za tableta to jednak przesada. (Widzę, że to nie był błąd..) Mam w obecnym smochodzie tableta 10'' kupionego za 300zł i jako nawigacja spisuje się wyśmienicie - nic nie zacina, chodzi płynnie. A i dziecko pogra w gry, obejrzy film no i normalnie można internet przeglądać i korzystać z wszystkiego co daje android.. Z drugiej strony taki tablet - choć najtańszy - kusi złodziei. Zamontowany na stałe jednak tak nie kusi.. no nic jeszcze zobaczymy, może pomyślę o jakimś radiu z tabletem i androidem, w miejsce obecnego.

Bardzo mnie ucieszyłeś spalaniem, nastawiałem się na minimum 7l.
mam takie pytanka:

1. Rocznik 2016 i silnik 1.6? Jak to się stało? W zasadzie od wakacji 2015 w ofercie tylko silniki 1.5 i euro 6?
2. Ile czekałeś na odbiór auta?

Po zakupie chciałbym w jakiś sposób wykombinować coś do oddzielenia bagażnika od reszty samochodu - coś w rodzaju kratki, ale nie stalowej tylko jakiejś takiej plastikowej/sznurkowej. Teraz mam coś takiego w astrze II combi i to jest bardzo przydatne jak się wozi sporo rzeczy pod sufit. (przy hamowaniu nic nie leci na łeb pasażerom z tyłu). W każdej chwili można zdemontować i zwinąć w rulon. Nie kojarzysz, czy coś takiego da się jakoś zamontować to connecta?

Może dodasz kilka fotek?

Ostatnio edytowane przez Lza ; 29-03-2016 o 23:29
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem