Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana łańcucha rozrządu 2.0 140km
View Single Post
Stary 03-10-2018, 13:01   #90
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Wymiana łańcucha rozrządu 2.0 140km

W Fordzie dokladasz włącznik poduszek.
Forda zgadnozujesz elm327. Do PSA nawet proste rzeczy to DiagBox i już nie ma możliwości podpięcia się pod serwer do zrobienia update modułu.
Forda naprawi każdy zakład. O psa pojęcie ma jakas część mechaników a i tak wszystko to eksperymenty. C5 X7 której nie miałem czasu zdiagnozować robiły dwa ASO, w UK i Polsce i każde poległo po 3h diagnoz. £350 funtów i 150 złotych dalej było "może to może tamto".
Picasso po 3 mechaników miało mieć nowy bsi i nam plus moduł skrzyni. Mi akurat zajęło 30 minut diagnostyki i godzina pracy żeby wyczyścić czujnik ABS który powodował lawinę błędów.


Sam mam i miałem kilka PSA ale z dwojga Ford sprawia mniej problemów.

Naprawdę uważasz że Citroen i pug mają wygodniejsze fotele? Możesz podać jakie, bo ja mam inne wrażenia ( nie żeby fotele w Fordzie były dobre).
PSA daje wiecej wyposażenia, lepsze materiały i mniej szczędzi na podzespołach ( podwójny dolot, koszyk miski, rurka do spuszczenia paliwa z filtra, gruszka do paliwa czy czujnik poziomu oleju) ale są nieergonomiczne i projektowane pod niskie osoby i tak żeby naprawami nadrobić niską cene zakupu.



Speak softly and carry a big stick; you will go far.
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem