View Single Post
Stary 06-10-2015, 20:21   #1002
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

apropo VIGNALE - w salonie mówią że to całkiem inne auto. Ciekawe. Moim zdaniem troche lipa. Ja czekam na odbiór ale jeszcze mam możliwość zmiany. Moja wersja MKV jest dość dopasiona i do ceny VIGNALE już bardzo blisko. Tzn chodzi mi o moją cenę po rabatach w stosunku co ceny katalogowej vignale. Dlatego postanowiłem sprawdzić co i jak. Pod koniec października pierwsze sztuki VIGNALE będą w salonach to się zobaczy ale.......czemu taki vignale nie ma navi w standardzie? Nie ma też SONY PREMIUM, nie ma czujnika martwego pola i czegoś tam jeszcze. Podobno mają być całkiem inne (lepsze) fotele i (to już widać na foto) ma być deska rozdzielcza pokryta skórą (pewnie eko). No ale w takim układzie mój MKV będzie o niebo lepiej doposażony niż ten VIGNALE. Oczywiście vignala też można tak doposażyć ale......dojdziemy do 180 tysi ponieważ na vignale nie ma rabatów (jeśli już to symboliczne na firmę. Pytałem o to telefonicznie we wszystkich sześciu salonach) Tak więc ja im podziękuję za takie premium. Biore zwykłegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez qlszef ; 06-10-2015 o 20:24
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem