Temat: [Focus 2008-2011] kontrolka "Check Engine" i błąd p141a
View Single Post
Stary 04-02-2020, 10:52   #5
madamsz
ford::professional
 
Avatar madamsz
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 04-12-2011
Skąd: Mielec i okolice
Model: Focus 1,6 tdci; Fusion 1
Silnik: 1,6 ON; 1,4 Pb
Rocznik: 2012; 2004
Postów: 1,313
Domyślnie Odp: kontrolka "Check Engine" i błąd p141a

Cytat:
Napisał robert19091990 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie dostał żadnej odpowiedzi i został mówiąc kolokwialnie "olany"
Kolego, czasami i odpowiedzi nie ma miesiąc, bo nikt może nie miał przypadku błędu takie po takich a takich modyfikacjach. Kiedyś i rok nie było na moje pytanie odpowiedzi, ale ... tak bywa.
Co do twojego przypadku, jestem zdania, że powinieneś w pierwszej kolejności podłączyć na nowo komputer pod samochód z oprogramowaniem odczytującym błędy, dedykowanym bardziej pod Forda, czasami błąd może się okazać inny. Jeżeli natomiast ktoś rzeczywiście robił mody na aucie i zrobił to dobrze nie powinno być błędu z EGR, a modyfikacje nie giną z ECU po odłączeniu zasilania.

Swoją drogą po napisaniu kilkunastu postów i być może po przeczytaniu kilkudziesięciu powinieneś wiedzieć, że forum jest całkowicie inne niż Elektroda i porównywanie nie jest tu na miejscu. Jeżeli ktoś na coś zwrócił uwagę - no bywa takie jest czasami życie. Jednego razi interpunkcja, innego styl pisania a jeszcze innego podpis w stylu "wysłane z mojego blablabla". Swoją drogą w dobrym guście jest umieszczanie pytań i odpowiedzi raczej w jednym miejscu bo później robi się chaos i ktoś szukający rozwiązania też ma problem w procesie wyszukiwania.
__________________
Było Mondeo 1999 1.8TD, był C-Max 2007 1.6 TDCI, jest Fusion I, i Focus 2012 1.6 TDCI, o Merivie B nie wspomnę bo wstyd

Ostatnio edytowane przez madamsz ; 04-02-2020 o 11:05
madamsz jest offline   Odpowiedź z Cytatem