View Single Post
Stary 07-02-2018, 10:01   #22
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,339
Domyślnie Odp: Alarm się włączył pomimo braku alarmu

Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam taką lampkę i jest to dodatkowy immobilizer podobno wymagany przez mój leasing.
[...]
A można prosić o jakąś fotkę?
Będziemy wiedzieli o czym mówimy

poniżej przykładowa dioda alarmu, dołożona do deski w miejsce wyłącznika - alarm Logic - popularny wśród dealerów Forda
(spotkałem diody niebieski i pomarańczowe, jednocześnie jest to przycisk alarmu - to kółko z diodą)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



lub inny przykład - czerwona dioda alarmu + przycisk programowania funkcji - alarm Cobra

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał ttom33k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]
Napisałem do dealera, czekam na odpowiedź.
zamiast czekać - przejrzyj dokumenty, które dostałeś z autem => powinna być instrukcja alarmu
i co najważniejsze => w instrukcji powinien być kod PIN, do awaryjnego odblokowania alarmu
(gdy alarm zablokuje uruchomienie samochodu)

przykład:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 07-02-2018 o 10:13
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem