View Single Post
Stary 24-01-2008, 21:11   #15
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,730
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Kurcze jak człowiek ma marzenia to zawsze muszą być jakieś schody :fcp6
OK ale do rzeczy.

Mam MONDEO MK III z 2001 więc prawdopodobnie :fcp4 jestem jedyny na tym forum z takim autem który ma DENSO w aucie :fcp1 Co z tego skoro nie działa:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam takie objawy:
- po podłączeniu głównego kabla (duża kwadratowa wtyczka montowana po prawej stronie) navi wydała z siebie "przyjemne odgłosy" (chyba) więc chyba jest sprawna;
- po podłączeniu klimatyzacji navi wydała z siebie "przyjemne odgłosy" (chyba), "reakcja akustyczna" jest bardzo podobna do tej jaką wydaje standardowo klima po przekręceniu zapłonu;
- Navi nie daje się uruchomić - przy użyciu włącznika ON/OFF a także MENU, pozostaje tylko czarny ekran;
- po uruchomieniu auta pracuje nawiew wyłącznie na szybę, nie mogę kontrolować kierunku, siły, temperatury;
- nie wiem co dalej robić ale..... nie poddam się, zrobię, mam nadzieję że z Waszą pomocą, wszystko co możliwe - warto bo jak sami wiecie DENSO wygląda :fcp18
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem