View Single Post
Stary 02-09-2011, 08:42   #34
Matziey
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-03-2011
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo mk3 kombi
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2004
Postów: 5
Domyślnie Odp: Naprawa wtryskiwaczy

Witam, chciałbym polecić zakład specjalizujący się w serwisie układów dieslowskich - Wrocław ul. Kowalska 4-5 (Oporów) Kazimierza i Emilii Bocheńskich. Odebrałem od nich swoje auto i muszę powiedzieć, że jestem zachwyconyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mondka oddałem w ich ręcę z takimi objawami: na zimno jak się go odpalało trzęsło nim nie(-)miłosiernie i kopcił, po rozgrzaniu się silnika cisza i spokój. Podejrzewałem, że któryś z wtrysków nie domaga i oddałem na diagnostykę (koszt - podłączenie do komputera i próby przelewowe - 500zl) okazało się, że z wtryskami w takim stanie w ogóle nie powinno jeździć :/ zaproponowano mi wymianę zaworków (sprowadzane z od Niemca) wszystkich 4 wtryskiwaczy(koszt dla jednego ok 600zl) W sumie cała naprawa wyszła 3100,- Efekt naprawy widoczny od razu autko chodzi równiutko, cicho, i nie kopci jak ikarus. Warsztat naprawdę super telefonicznie informują o postępie naprawy i ew. problemach jakie napotykają tak więc z czystym sumieniem polecam.

Mam to auto od marca a już w niego wpompowałem jakieś 8tys Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(Mondeo 2004r. 2,0tdci 96kW)
Matziey jest offline   Odpowiedź z Cytatem