View Single Post
Stary 07-02-2008, 19:43   #7
cezaryy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Postów: 4
Domyślnie Re: Focus 1.6 jaki gaz

Cytat:
Napisał Pinki
cezaryy, o czym Ty mówisz a co mieli w Fordzie powiedzieć, ze to ich winna ? jechałeś do niemieć a skąd wiesz, że od gazu ? może świece, kable cokolwiek. sam jeździsz klekotem więc nie wiesz jak się te auta sprawują na codzień
Cytat:
Wyczytałem w gazecie motoryzacyjnej,
a jakiej który numer.
Ludzie przestańcie plotki powtarzać i cytować sponsorowane artykuły.

mision1000, gazuj jakieś Landi renzo albo BRC załóż lubryfikacje i wybierz najlepszy zakład nie patrząc na oszczędności typu 100 czy 200 zł to będziesz zadowolony a resztę to znajdziesz w archiwum
Po co do Niemiec bo miałem potrzebę a samochód tam jeździł i tam był serwisowany. Gruchot to może stoi u ciebie na podwórku.
A co do awarii podważasz zdanie mojego przyjaciela który od lat pracuje w fordzie i mam super serwis u niego. W mojej najbliższej rodzinie jest 7 fordów i jeździmy nimi od wielu lat.teraz mamy wszyscy disle ford focus 99,00,02 i mondeo . Więc coś mogę na ten temat powiedzieć. A nie kupią sobie fordzika pojeżdżą rok i kozaka zgrywają . Trzeba uwzględniać wszystkie możliwości, ja sie zgadzam że to nie zaprojektowana zmiana inżynierska. Albo będzie dobrze albo jak u mnie nie. Mnie instalacja kosztowała ponad 4000 tyś.
cezaryy jest offline   Odpowiedź z Cytatem