View Single Post
Stary 15-10-2015, 17:02   #1
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 397
Domyślnie Naprawa auta na gwarancji.

Witam
Jak w temacie - niby wszystko oczywiste, ale mam pewien niesmak. Kupiłem w lutym tego roku fiestę dla żony. W niedziele padło wspomaganie ukł. kierowniczego. Zadzwoniłem do forda zamówiłem lawetę odstawiłem auto do ASO i zamówiłem auto zastępe. Ździwienie moje było jako że w ramach naprawy auta na gwarancji przysługuje mi od forda auto zastepcze na 4 dni. Myśle ok pewnie wystarczy ale znów zdzwiwienie gdyż diagnoza co się stało z moim autem przyszła dopiero w czwartek czyli w dniu kiedy mam oddać auto zastępcze. Diagnoza trza wymieniać cały układ wspomagania na jakąś część czas czekania 2 tygodnie. Pytam się grzecznie że ok jak trzeba to trzeba więc kiedy mogę podjechać do nich po auto zastepczne na czas naprawy.. I tu zdziwienie że auto mi nie przysługuje że to nie ich wina że ford daje tylko na 4 dni że co najwyżej mogą mi dać odpłatnie. No w****ienie niemiłosierne..

Pytanie do Was drodzy forumowicze, czy jest to normalna praktyka? czy mogę jeszcze coś zdziałać czy znacie może jakieś inne serwisy gdzie taka systuacja nie przeszła by - jestem w stanie zamówić lawetę i przewieźć gdzieś gdzie klient jest traktowany normalnie a nie jak zło koniecznie - kupił zapłacił więc niech się odpie...li.
anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem