View Single Post
Stary 29-01-2020, 14:01   #30
PRIMANUS
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 11-11-2012
Skąd: Poznań
Model: Transit 2.0 EcoBlue 170KM + Mondeo ST-LineX 2.0 EcoBlue 190KM A8 AWD + Puma ST 1.5 EcoBoost 200KM
Silnik: 2.0 EcoBlue + 1.5 EcoBoost
Rocznik: Transit 2016, Mondeo 2019, Puma 2021
Postów: 139
Domyślnie Odp: CHIP Tunning nowych silników 2.0D ECO_BLUE

Cytat:
Napisał kierowcafocusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
masz wiedzę jak wychodzą te silniki?
właśnie zamawiam auto. poprzednie mk5 2,0tdci 210koni i 475Nm ( seria180)
słabo niestety: około + 20KM + 40Nm

Bump:
Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jakie masz średnie spalanie w mondeo? I przy okazji jaki styl jazdy, czy % miasto trasa, dynamika - tak dla porównania.
Pali jak smok 9-10 litrów. Jazda spokojna. 30% miasto, 70% trasa
Mam AWD - to pogarsza dynamikę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i zwiększa spalanie
skrzynia A8 jest mułem generalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie ta firma?
a właściwie bardziej, którym sprzętem, bo tylko od tego zależy czy się da, a nie od firmy tuningującej
Goodhope pod Pleszewem. Jakie ma narzędzia - to ja już nie wnikam. Pewnie tajemnica zawodowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PRIMANUS jest offline   Odpowiedź z Cytatem