Temat: [Focus 2008-2011] Kontrola trakcji jest czy nie ?
View Single Post
Stary 06-09-2011, 12:13   #9
Damiano16
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kontrola trakcji ??

Cytat:
Napisał januhowski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam-a ja mam pytanie kiedy i w jakich okolicznościach najlepiej używać TSC bo niedawno kupiłem focusa 1,8 1999 r i ma tę funkcję ale nie wiem kiedy najlepiej z tego korzystać..
Jak to nie wiesz...? Ten układ działa gdy po prostu koła zaczną się ślizgać... Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć.. Przez włączenie tego np. ( Tak słyszałem) nie można ruszyc szybko z pod świateł.

Opisywany układ podczas jazdy na śniegu i lodzie pomaga w utrzymaniu obranego kierunku jazdy podczas przyspieszania. Na miękkich nawierzchniach zapobiega ślizganiu się kół podczas jazdy po piasku lub błocie. Na wzniesieniach pozwala ruszać bez problemów nawet przy znacznym nachyleniu drogi. Na poziomych nawierzchniach nie pozwala na ruszanie z piskiem opon.

On działa TYLKO podczas przyspieszania... i ruszania ze śniegu... lodu... i śliskich nawierzchni.

On nie działa tak jak ESP.... Również podczas przyspieszania/ruszania ale także w czasie jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. np. Jadąc samochodem wpadasz w aquaplaning to ESP pomaga otrzymać samochód "na drodze" .. zresztą zobacz filmiki na youtube jak działa ESP

Ostatnio edytowane przez Damiano16 ; 06-09-2011 o 12:18
  Odpowiedź z Cytatem