Temat: [S-MAX 2006-2015] Zapach paliwa w kabinie
View Single Post
Stary 25-01-2015, 17:45   #22
sewenpamp
ford::advanced
 
Avatar sewenpamp
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-06-2014
Skąd: Okolice KRK
Model: Galaxy
Silnik: 1.9TDI & 2.0 163 KM 1.8TDCi - było
Rocznik: 1999 & 2011 2006-było
Postów: 319
Domyślnie Odp: Zapach paliwa w kabinie

Cytat:
Napisał kasmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oring wymieniony w ewcar.pl Niestety nie jestem pewny jeszcze czy efekt jest oczekiwany. Zapach paliwa pozostał choć bardziej delikatny. Wymienia jeszcze filtr powietrza - może przesiąkł tym zapachem. Wracałem z pracy wieczorem wiec nie zaglądałem jeszcze czy tam nadal jest mokro...
Koszt 50 za oringi 4szt. Oraz 150pln za wymianę. Zmienił bez zdejmowania kolektora...
Pozdr,
Mario
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 2 stówy, a nie 1000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Co do zapachu to u mnie też jeszcze chwilę było czuć, ale na dzień dzisiejszy jest już ok. Nie wymieniałem filtra co miało wyparować to wyparowało, trochę tylko rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym potraktowałem tłuste miejsca, wlałem rozpuszczalnik do pistoletu do malowania i psikłem po tłustych plamach po ropie więc pewnie dlatego szybciej przestało śmierdzieć .
Pozdro.
sewenpamp jest offline   Odpowiedź z Cytatem