View Single Post
Stary 13-06-2013, 13:52   #13
gawcom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2013
Model: c-max
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Cytat:
Napisał transdan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robiłem u nich dwumasę z kompletnym sprzęgłem. Na podstawie rozmowy z właścicielem widać że mają fordy opanowane. Dodatkowo wymienili mi uszczelniacz wału i płyn hydrauliczny w komplecie - więc na plus. Sami wyczaili jakiś przedmuch powietrza na dolocie do turbiny i oczywiście po konsultacji ze mną wymienili uszczelkę - znowu plus. Co do jakości wykonania to nie wiem bo nie widać tego gołym okiem, natomiast luz na dwumasie czuć że znikł. Ale myślę że jak w każdym warsztacie (sam jestem serwisantem), jak nie ma za dużo roboty to autko przeglądnięte wzdłuż i wszerz, każda śrubka dokręcona, zaś gdy duży przemiał samochodów jest to i jakiejś śrubki zapomni się dokręcić, oby tej mniej ważnejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Generalnie polecam, ale uważam, że warto pilnować i sprawdzać za co płacimy

Właśnie przymierzam się do tego samego. Napisz ile Cię to u nich kosztowało?
gawcom jest offline   Odpowiedź z Cytatem