Temat: [Focus 2004-2008] Sprężyny tylnego zawieszenia
View Single Post
Stary 26-10-2018, 18:28   #9
AraS_78
ford::amateur
 
Imię: Arkadiusz
Zarejestrowany: 28-07-2018
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Sprężyny tylnego zawieszenia

Witam.

Dzisiaj szef puścił mnie do domu godzinę wcześniej więc postanowiłem coś dzisiaj pogrzebać i okazało się że nie będę mógł wjechać na podnośnik bo się popsuł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Ogarnąłem wszystko u siebie w garażu bez kanału, niestety nie wymieniałem żadnej tulei. Wymieniłem sprężyny bez rozkręcania zawieszenia jedna strona dwie godziny. Trochę było roboty ale poszło i jak się chce to możnaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Pozdrawiam trzymajcie się.
AraS_78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem