Temat: [Ogólne] LPG w Fusionie
View Single Post
Stary 12-09-2005, 21:20   #26
alchemik
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-11-2004
Skąd: Świdnik
Model: FOCUS C-MAX
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie

witam ponownie, po kilku miesiącach jeżdzenia na LPG. "szeski" pyta się jak mogę ocenić jeżdżenie na gazie? na dzień dzisiejszy fusionek ma na liczniku 25tys i 10 miesięcy w dowodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a na gazie przejechałem 15tys. km. jak na razie wszystko ok. nie pojechałem do ASO na przegląd po 20tys, przegląd zrobiłem sobie sam po 15tys, trochę wcześniej będę zmieniał olej niż zaleca ford. instalację mam z lubryfikacją, zakładałem w lublinie, w firmie dt gas system, elektronika jest ich konstrukcji i chyba się sprawdza. koszt instalacji z lubryfikacją ok 3300, butla w koło. podczas jazdy nie odczuwam różnic między gazem a benzyną. w ostatnim czasie sporo jeździłem z przyczepką i włączoną klimą, spalanie dochodziło do 10l na 100km, tak na codzień jeżdżąc głównie po mieście z klimą wychodzi w granicach 8,5-9l. szczerze wszystkim polecam montaż LPG, dużo milej zajeżdża się na stację paliw. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
C-MAX
alchemik jest offline   Odpowiedź z Cytatem