View Single Post
Stary 19-11-2019, 04:37   #9
grundi_bdg
ford::advanced
 
Avatar grundi_bdg
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 24-01-2015
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Connect ACTIVE/Kia ProCeed GT MY2022
Silnik: 1,5 TDCI 120 KM /1,6 T-GDi 206 KM
Rocznik: 2022/2021
Postów: 331
Domyślnie Odp: Zardzewiałe tarcze hamulcowe

Cytat:
Napisał Piotrek Wielos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak mu zaciski stoją dęba to tarcze będzie wymieniał 2x w miesiącu
A o smarowania to chodziło o po smarowanie prowadnic, proponuję też dobrze rozruszac mechanizm ręcznego, są specjalne pasty do smarowania zacisków znajdziesz na necia lub w sklepie motoryzacyjnym.
Fakt kolega trochę słabo opisal temat ale nie każdy jest znawca i potrafi przekazać informację, ale odrobina spokoju i przeanalizowania tematu i wiadomo o ck chodzi a nie od razu jazda żeby tarcze smarować towotem, naprawdę widać jaki poziom prezentuje autor tego posta
Myślę ze o mój poziom nie musisz się martwić.

Domysły zostawiam dla takich „wielbicieli” miechaniki jak ty.

Przeczytałem w kolegi poście prosta rzecz.

Cytat:
Napisał Marekowsyky Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Diagnosta doradził mi paste i szpachelkę do czyszczenia tarcz
Czego nie rozumiesz w tej prostej i klarownej wypowiedzi.
Myśle ze czas zakończyć ten temat bo nie wnosi nic do tematu. A sama myśl ze ludzie dla zaoszczędzenia stu czy dwustu złotych będą kombinować w kwestii bezpieczeństwa podnosi ciśnienie lepiej niż podwójne espresso.

Ostatnio edytowane przez grundi_bdg ; 19-11-2019 o 04:40
grundi_bdg jest offline   Odpowiedź z Cytatem