Temat: [Focus 2004-2008] 1.6 100KM ubytki oleju
View Single Post
Stary 18-01-2020, 18:40   #30
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: 1.6 100KM ubytki oleju

Cytat:
Napisał seilor1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Ja mam salonowy 1.6 2007 rok. 127 tys od nowości. Od zmiany do zmiany stan idealny, więc przepraszam, ale nie wierz w przebieg 150 tys. Chyba,że był bardzo wysoko jeżdzony...
Hmmm.... może i to ma wpływ ale na 100% przebiegu, ja robię nim 20% (bo czasami nim latam też) a 80% moja żona, bo to Jej auto. Jak ja wsiadam to uwierz mi że pedał idzie w deskę bo przesiadając się ze swojego mk3ST (po modach ok. 290Ps i 490Nm) naprawdę czuję że auto (mk2) stoi w miejscu i kręcę go ostro ale jak wspomniałem wcześniej ani grama dolewki oleju, od wymiany do wymiany stan ma max. nawet nie spada o 1mm. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z tego auta bo kupiłem go żonie w 2014 r. z nalotem 74tyś km, z salonu ford-a w DE, sam na mobile.de go znalazłem, kaaaaawał drogi zrobiliśmy, przyjechałem i jak go zobaczyłem to zdębiałem że fura jest jak nowa, oddzielny salon aut używanych, pełna gwarancja na 12 miesięcy, nigdy żaden element nie był malowany, no perfekt auto. I tak wróciła już żonka swoim nowym nabytkiem który już ma prawie 6lat. Ja zawsze kupuje auta a nie cenę, nie ona i dokumenty będą jeździły tylko auto. Cóż, polski rynek jest inny i lubi okazje, więc się później ,,okazuje". Ps. płakać mi się chciało jak 3 miesiące szukałem dla Niej foczki w PL, trafiały mi się same złomy, czy to salon PL czy import. Miałem może pecha ale najpierw zweryfikowałem w rozmowie z Niemcem auto w salonie, przyjechałem i było lepsze niż opisywał, aż mu powiedziałem że u nas takich aut nie ma.
__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem