Temat: [Focus 2004-2008] Wymiana radia 2din - co polecacie?
View Single Post
Stary 08-10-2018, 11:39   #38
Mrmister
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-01-2018
Skąd: Holandia
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2006
Postów: 91
Domyślnie Odp: Porządnie Audio - nie Chińczyk z andrioidem!!!

Cytat:
Napisał dafior01 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozczaruje cię. 90% wszystkich nawigacji (czyli urządzenia dedykowane) chodzi na Windowsie i jego różnych wersjach CE lub Mobile. To że tego nie widać, to dlatego że każdy z nich tak ustawił okno startowe urządzenia. Tylko nie wielka cześć ma swoje systemy operacyjne, np Travelpilot FX czy NX. I tendencja jest taka że będzie ich coraz mniej.
Powód jest prosty, chodzi o koszty oraz pewną uniwersalność.

Jeśli chodzi o fotoradary, to oba wymienione przez ciebie, to tak słabiutko raczej....

Co do radia, to nie podałeś jakim budżetem dysponujesz oraz co już zrobiłeś. Tzn co zrobiłeś z drzwiami i innymi elementami jeśli chodzi o ich wygłuszenie. Głośniki zmieniłeś?

To radio, to jakie być chciał - w rozmiarze 2 din czy małe? Tak czy siak, bez ramki - nic nie wsadzisz.

W przednim wozie C-max, miałem Pioneera AVIC 910BT. Ale bez wymiany głośników i lekkiego wygłuszania, szału nie było.
Tutaj Cię lekko poniosło, nie chcę zrobić z Forda Lexusa, który ma najlepsze wyciszenie z aut klasy premium, ale chcę żeby po prostu znośnie to zagrało. Głośniki owszem wymienię, plus jakiś basowy z tyłu. Co do nawigacji to i tak zawsze najlepsza będzie inna niż ta dedykowana do konkretnego auta lub fabryczna (no chyba że mamy auto z 2018 roku) Problem polega na tym że chciałbym możliwości tego radia https://www.pioneer-car.eu/pl/pl/products/deh-80prs, przełożyć na 2 dinowe... Ale niestety widzę że to raczej niemożliwe plus wstawianie ramek to już trochę komplikuje sprawę...
Mrmister jest offline   Odpowiedź z Cytatem