View Single Post
Stary 27-02-2018, 08:05   #4
Grzegorz MX
Jeżdże Toyotą :-)
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-07-2015
Skąd: mazowieckie
Model: FF II,5 MK2 hb + FF III,5 hb
Silnik: 1.6b sigma /1.5eb
Rocznik: 2010/2017
Postów: 540
Domyślnie Odp: Opony sklep internetowy logistyka opon

kupowalem w trzech sklepach w PL. Jeden (http://www.opony.net.pl/) zbankrutowal mimo ze byl czescia niemieckiej firmy. Dowiedzialem się gdy jedna z opon continentala wypuściła drut który skaleczył wulkanizatora. Na szczescie continental miał dobre serce i wymienił bez odsylania do sprzedawcy. Za dostarczenie do punktu sam musiałem zapłacić i tak samo za odbiór wymienionej.

Dlaczego o tym piszę? Bo kiedy zamawiam w oponeo - mają historię kiedy i co kupiłem. Kiedy zareklamowałem oponę - sami wysłali kuriera w obie strony. Mają kopie faktur oraz wysyłanej korespondencji - taki lepszy CRM. Drożej? Ależ oczywiście w tej samej cenie można kupić gdzieindziej. Mają wady? oczywiście nie zawsze potrafią powiedzieć w ktory kraju wyprodukowano opony - bo fizycznie ich nie widzą.

Kupowałem jeszcze w firmie autoopony1 we Włocławku (via alledrogo) - też bez problemu.


edit:
logistyka ma bardzo dobre ceny widzę. porównuję z ostatnio zakupionymi. konsumencko tez widze podpadaja pod regulacje w EU wiec ok.
__________________
--
GrzegorzMX
--Zauważyłem schyłek motoryzacji, gdyż coraz więcej samochodów zaczyna mi się podobać (nawet niektóre francuskie)

Ostatnio edytowane przez Grzegorz MX ; 27-02-2018 o 08:10
Grzegorz MX jest offline   Odpowiedź z Cytatem