View Single Post
Stary 13-01-2011, 17:24   #7
rotor
ford::average
 
Avatar rotor
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-11-2010
Skąd: Warszawa/Sokółka
Model: Mondeo kombi
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 48
Domyślnie Odp: Ustrzeleni klubowicze na drogach

Cytat:
Napisał pbobek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale ok jeśli wg Was to nie ma sensu to temat proszę zamknąć.
pbobek, relax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dyskutujmy, zamykanie tematu po 2 postach nie ma sensu, a każdy pomysł ma jakiś sens (co najmniej ukryty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Wg. mnie właśnie w Warszawie to może być utrudnione takie identyfikowanie, bo np. u mnie w garażu stoi identyczny (kolor, felgi, wersja) Modolocik jak mój Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale dlaczego nie? Próbujmy, być może dzielnicowo to da rady Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dostanę naklejkę, to ją nakleję na 1000% Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rotor jest offline   Odpowiedź z Cytatem