View Single Post
Stary 19-04-2018, 15:37   #35
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,512
Domyślnie Odp: Co jest na wyposażeniu bagażnika w wersji full wyposażonej

Cytat:
Napisał Magicspeaker Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No widzisz, ja mam ST i potraktowali mnie jako "zwykłą wersję" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Foto z netu

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



a tu - dla porównania - "zwykła" wykładzina bagażnika - tylko nacięcia na zaczepy
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.




Cytat:
Napisał Ze_ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]

@Magicspeaker - dasz jakiś namiar na te uchwyty / zaczepy? Nie mogę znaleźć niczego z tym plastikowym rantem wokół, a to by u mnie mogło zdać egzamin.
zapytaj tego sprzedawcę => skoro ma matę bagażnika, to może rozbiera całe auto na części
http://allegro.pl/wykladzina-bagazni...7.html#thumb/1


albo inna aukcja na Allegro - zakończona => ale może ma

http://allegro.pl/uchwyt-bagaznika-f...986094372.html

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
Arturek

PS - wszystkie udostępniane wcześniej moje foty, zostały "wycięte" przez Onet
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 19-04-2018 o 16:34
arturek jest online   Odpowiedź z Cytatem