View Single Post
Stary 26-03-2019, 11:18   #6
vegeciak
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 15-03-2019
Model: a
Silnik: a
Rocznik: a
Postów: 230
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Octavia, Golf i Leon odpadły bo to stare modele, a na nowe nie mam czasu czekać. Astra w ogóle do mnie nie przemawia, proceed odpadł bo to nie kombi, więc na placu boju został focus i ceed (hyundai i30 odpadł w konfrontacji z kia).
Mój wybór dokonywał się w zasadzie identyczne. VAGi i 308 za stare (a nie mam czasu czekać na nowe), Astra też powoli robi się leciwa i do mnie nie przemawia, a i30 to w środku plastikowa wanna o koreańskiej stylistyce. Z tym że ja szukałem hatchbacka, więc do zestawienia dorzuciłem jeszcze Mazdę i Hondę. Nową trójkę skreślił wolnossący silnik z archaicznymi osiągami (prawie 11s do setki), Civic odrzucił mnie "kosmicznym" i mało spójnym designem. Koniec końców, tak jak u Ciebie, na placu boju został Focus i Ceed (i z podobnych powodów wygrała propozycja Forda) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał funuman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Finalnie przy konfiguracji za 100tyś można liczyć na kwotę 85000?
Jak najbardziej. Nawet jeśli nie usłyszysz dokładnie 85 tysięcy, to bez większych problemów bardzo się do tej kwoty zbliżysz. Tylko musisz odwiedzić przynajmniej kilku dealerów Forda, bo tu rozbieżności są ogromne (i to nawet w ramach jednego miasta, u mnie dochodziły do 7-8 tysięcy na tej samej konfiguracji).
Cytat:
Napisał damiancd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak tam koledzy co zamawiali foke w ostatnim czasie? Ja nadal czekam na info kiedy wejdzie na produkcje (zamawiałem na początku marca)
Zamawiałem Focusa 2 tygodnie temu i też nie dostałem żadnej informacji co z zamówieniem. Tylko że ja mam termin odbioru ustalony na koniec czerwca, więc czekam spokojnie i nie bombarduję dealera telefonami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vegeciak jest offline   Odpowiedź z Cytatem