Temat: [Mondeo 2014- ] Wady wieku dziecięcego.
View Single Post
Stary 26-04-2018, 10:46   #4868
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał rzepak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem to samo i powiedzieli mi w ASO żeby patrzeć na tą "wilgotną" część, i że ten bagnet jest ****iany i sami się na to wkurzają.
Jest dokładnie tak jak piszesz. Sprawdziłem dzisiaj rano po nocnym postoju i tak wygląda jedna strona bagnetu - od widocznej, białej kreski w lewo bagnet jest suchutki.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


A tak wygląda druga. Cała plastikowa część jest uwalona olejem. I tak jest przy każdej próbie.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla mnie bardziej wiarygodne jest jednak to pierwsze zdjęcie, które sugeruje, że oleju jest tak mniej więcej do około połowy odcinka min-max, aczkolwiek nie wiem skąd ten jaśniejszy ślad. Jak komuś się chce sprawdzić w swoim 1,5 EB jak to wygląda, to będę wdzięczny.

Pzdr
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem