View Single Post
Stary 04-07-2015, 07:26   #324
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Wrażenia, opinie, uwagi użytkowników

Cytat:
Napisał ssakznadodry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, dawno mnie tutaj nie było.
Pozdrawiam wszystkich forumo-fordo-wiczów.
Miałem okazję w ostatnim miesiącu zjeździć całą Florydę fordem mustangiem z wypożyczalni ( identycznym czerwonym jak na górze strony forum) i w sumie mając MK5 byłem bardzo zadowolony z wyboru tego modelu.
Soft prawie identyczny jak w moim MK5. Skrzynia automat działa tak samo. Jakbym zapomniał o otwieranym dachu ( jest generalnie bez sensu jak na zewnątrz jest ponad 30 stopni ) to zatykając uszy czułem się jak u siebie.
Pomruk silnika 5.0 jest faktycznie zachęcający, ale tylko przy zmianach obrotów czyli dociskaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak naprawdę to przy dłuższej jeździe po amerykańskich drogach to może tylko boleć lewy kciuk od zmian (+/-) prędkości tempomatu.
Widziałem wiele fordów Fusion na ich autostradach i to w wielu wersjach ale po powrocie doceniam mojego i jest się w stanie obronić w wielu tematach.
Oczywiście jak się poszuka to i narzekać zawsze można Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla porównania w dyskusji spalania - 180 KM/automat, przebieg 8 tyś km, średnie spalanie 8,1/100km. Styl mojej jazdy odbiega jednak od wersji określanej słowami ekonomiczny/przepisowy/spokojny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

W mondku nie ma chyba żadnego rzeczywistego czujnika ciśnienia powietrza w oponach. Zastosowano podobne rozwiązanie jak w "miśkach" czyli czujniki poziomu układu zawieszenia koła. Czujnik reaguje jak wahacz jest niżej od pozostałych. Dlatego w mercu jak wysiada guma tłumiąca wahacz to zapala się kontrolka obniżonego ciśnienia w oponie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Osobiście miałem już przypadek zapalenia się tej kontrolki. Układ okazał się bardzo czuły, bo na oko nic nie było widać w różnicy ciśnienia w oponach, a jednak wulkanizator znalazł wbity w oponę blachowkręt i alarm okazał się uzasadniony.
Stary podziwiam twoja wyobraznie pojechales ostro po rajtach z tym porownaniem mustang 5.0 do 180 konnego diesla. Wypozyczajac auto w USA tym bardziej na floryde wybralbym wersje convertible chyba ze o takim wlasnie otwieranym dachu piszesz ze byl bez sensu. Z jednym sie zgodze bo przejechalem z Chicago na Floryde nie oddajac kierownicy, co prawda Toyota Highlander ale moce ich pojazdow w ruchu ulicznym trudno wykorzystac ale Mustang 5.0 vs diesel to tak jakby porownac Treasure Island z Pustynia Błędowską

Ostatnio edytowane przez pedroso ; 04-07-2015 o 07:40
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem