View Single Post
Stary 18-04-2016, 12:16   #3
gandolfinek
ford::advanced
 
Avatar gandolfinek
 
Zarejestrowany: 08-09-2011
Model: MK5 TITANIUM
Silnik: 1.5 EB 160KM A6
Rocznik: 2016
Postów: 242
Domyślnie Odp: Keyless - zabezpieczenie przed kradzieżą

Cytat:
Napisał Ecoboostek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W jednej z gazet (bodajże Motor) jako zabezpieczenie poleca się folię aluminiową, jako skuteczną w tłumieniu sygnału z kluczyka...
Sprawdzałem faktycznie, jak się owinie folią aluminiową (taką zwykłą jak używa się w kuchni) to nie przepuszcza sygnału. Jednakże trochę lipa nosić pazłotko w kieszeni. Swego czasu szukałem w necie jakiegoś fajnego etui (ekranowanego) no ale nic ciekawego nie znalazłem - tylko parę etui dla telefonów z ekranowaniem sygnału. Więc się poddałem. Ale jakby ktoś gdzieś wychaczył coś godnego polecenia to prośba o linka.
Zgadzam się z Tobą @arturek że dobry złodziej i bez tego sobie poradzi. Jednakże zawsze wyeliminuje się kilku potencjalnych cwaniaczków z elektroniką w ręku a i może w takim przypadku da to do myślenia złodziejowi, że coś jest nie tak. A i może w tym przypadku ocali MDO. Chociaż jak i tak ma ukraść to i tak ukradnie ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gandolfinek jest offline   Odpowiedź z Cytatem