View Single Post
Stary 18-04-2016, 12:55   #6
gandolfinek
ford::advanced
 
Avatar gandolfinek
 
Zarejestrowany: 08-09-2011
Model: MK5 TITANIUM
Silnik: 1.5 EB 160KM A6
Rocznik: 2016
Postów: 242
Domyślnie Odp: Keyless - zabezpieczenie przed kradzieżą

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Keyless jest po to żebym nie musiał wyjmować kluczyka z kieszeni za każdym razem jak wchodzę do samochodu. W żadne etui z tego powodu nie zamierzam sie bawić. Nie popadajmy w paranoje - jak mają ukraść i tak ukradną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się z Tobą, ale czy nie chciałbyś mieć takiego etui np. jadąc gdzieś do galerii/marketu/ itp. Ja bym chciał, of kors nie używał bym tego tak często/na co dzień, ale właśnie w przypadku jakichś wypadów w miejsca bardziej natłoczone i sprzyjające takim wymuszeniom - własnie wtedy przydałoby mi się etui. To jest oczywiście moje zdanie. Każdy może mieć inne.

A na marginesie jestem ciekaw jak do takiego zabezpieczenia, a raczej braku podejdą firmy ubezpieczeniowe jak ktoś Ci/Mi buchnie MDO. Czy nie zapytają o zabezpieczenia?

Bump: Zresztą nie sprzeczajmy się nad wyższością kto by co wolał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. @Ecoboostek zapytał o możliwości zabezpieczenia przed kradzieżą w przypadku posiadania Keyless'a. Wypadałoby coś zaproponować i zapodać podpatrzone u niejednego użytkownika MDO który posiada ten system i też myślał tak jak autor postu i coś z tym zrobił. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez gandolfinek ; 18-04-2016 o 13:00
gandolfinek jest offline   Odpowiedź z Cytatem