View Single Post
Stary 18-04-2016, 13:55   #8
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,374
Domyślnie Odp: Keyless - zabezpieczenie przed kradzieżą

Cytat:
Napisał gandolfinek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na marginesie jestem ciekaw jak do takiego zabezpieczenia, a raczej braku podejdą firmy ubezpieczeniowe jak ktoś Ci/Mi buchnie MDO. Czy nie zapytają o zabezpieczenia?
Juz zmyslasz. A jak ktos nie ma keyless i ubezpieczyciel sie pyta o zabezpieczenie to podajesz: "kluczyki" ?
Zabezpieczenie masz elektro-mechaniczne: blokada kierownicy, elektroniczne: immo. Zawsze sobie mozesz zapewnic kolejne zabezpieczenia: na kierownice, na pedal, na biegi, GPS etc

Pierwszy raz slysze zeby ubezpieczalnie gorzej mialy traktowac auta z keyless niz z normalnym zamkiem. A Ford nie jest jedynym autem z keyless.

Cytat:
Napisał gandolfinek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bump: Zresztą nie sprzeczajmy się nad wyższością kto by co wolał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. @Ecoboostek zapytał o możliwości zabezpieczenia przed kradzieżą w przypadku posiadania Keyless'a. Wypadałoby coś zaproponować i zapodać podpatrzone u niejednego użytkownika MDO który posiada ten system i też myślał tak jak autor postu i coś z tym zrobił. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niech se wymieni auto na takie z kluczykami i po klopocie.
Jak ktos wyzej pisal, keyless mam po to abym zapomnial o kluczykach. A nie zebym wygrzebywal kluczyki z etui jak wracam z galerii obladowany zakupami.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem