View Single Post
Stary 20-02-2019, 07:13   #5
mariotd
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-06-2015
Model: Mondeo Mk4 Liftback
Silnik: 1.6 Ti-VCT (88 kW / 120 HP) + LPG BRC
Rocznik: 2011
Postów: 56
Domyślnie Odp: Program do obsługi floty samochodowej

A ja Motostat odradzam - od kiedy mają praktycznie co chwilę "problemy z serwerami" i nie można ani zalogować się, ani wprowadzić tankowania... a sama aplikacja to jakaś totalna porażka. Męczyłem się z tym portalem ponad 4 lata.

Od dłuższego czasu (prawie rok) przeniosłem się na Autocentrum. Jestem zadowolony, na plus prosta aplikacja na androida (która służy raczej tylko do wprowadzania danych), można ustawić sobie przypomnienia (przeglądy, ubezpieczenia, serwisy olejowe etc.), jest mnóstwo możliwości wprowadzania dodatkowych kosztów (eksploatacyjnych i nie tylko), dodatkowo można też teoretycznie ustawić "zarobek" na pojeździe, ale że korzystam z auta prywatnie to się tym nie interesowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie jest to szczyt marzeń, aczkolwiek na obecny moment po przetestowaniu wielu różnych aplikacji czy portali internetowych stwierdzam, że jak na swoje niedoskonałości to i tak prowadzenie wydatków na Autocentrum jest najlepszym do tej pory narzędziem, z którego korzystałem.
mariotd jest offline   Odpowiedź z Cytatem