View Single Post
Stary 09-05-2019, 21:45   #1161
boruch13
ford::average
 
Avatar boruch13
 
Imię: boruch
Zarejestrowany: 14-12-2014
Model: Mondeo
Silnik: EB 2.0 203KM
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń

Transit z Leszna WF0XXXTTGXFC65739 obejrzany i nie kupiony. Nawet nie pojechałem do Forda na przegląd, bo generalnie samochód (jak dla mnie) bardzo zmęczony. W książce wbity tylko 1 przegląd, aktualnie kolejny podbity kilka dni temu pieczątką serwisu Opla (tam stoi w komisie). Poobijany na drzwiach bocznych i tylnych, a na pace wygląda na prawdę słabo jak na takie małe kilometry. Ewidentnie widać, że samochód używali budowlańcy, bo pełno w zakamarkach betonu którego sprzedający nie był już w stanie doczyścić. Opony wszystkie do wymiany, pomimo jeszcze głębokiego bieżnika, to uszkodzenia na bokach (jazda po placach budowy) już je dyskwalifikują w moich oczach. Kabina ładnie wysprzątana, ale widać otarcia i drobne uszkodzenia mechaniczne na desce, przednia szyba z mikropajączkiem od kamienia. Niższa cena niż rynkowa, faktura 23% i być może bezwypadkowość (nie sprawdzałem) to w sumie uczciwa propozycja. Sprzedający bez problemu był gotów jeszcze obniżyć cenę na zakup opon i dopieszczenie paki.
Szukam dalej samochodu którego jak zobaczę to będę pewien, że go chcę.
Tak do tej pory kupowałem samochody i zawsze dobrze na tym wychodziłem, cena nie jest najważniejszym dla mnie kryterium. Dlatego w sobotę kolejna wycieczka, tym razem do Lubina i salonu Forda. https://www.otomoto.pl/oferta/ford-t...tml#8eb6865cc5
Mają w ofercie 2 lub trzy podobne.
boruch13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem