Temat: [Focus 2011-2014] światła do jazdy dziennej po montażu
View Single Post
Stary 16-01-2013, 10:47   #18
fanatyk81
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2009
Model: focus kombi
Silnik: ST hybrid 313KM/486Nm
Rocznik: 2013
Postów: 183
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej po montażu

Cytat:
Napisał Jedrek2k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widać, że zastosowane przez Ciebie LEDy mają identyczne wymiary jak oryginalne halogeny, ale chciałbym zapytać, czy w komplecie był również sterownik do tych lamp? Czy mógłbyś zamieścić skan instrukcji montażu dołączonej do tych świateł?
Obecnie również interesuję się tematem i również uważam, że miejsce na halogeny jest idealnym miejscem montażu - jeśli oczywiście nie ma halogenów :-)
Ewentualnym problemem może być jakość tychże świateł i diód LED. Czy możesz coś napisać na temat trwałości Twoich świateł.
Ponieważ minęło trochę czasu od pierwszego postu chciałbym podpowiedzieć, że pojawiły się gotowe zestawy świateł dziennych produkowane przez firmę NSSC wbudowane w trójkątne atrapy wlotów powietrza w zderzaku.

http://xenonled.pl/pl/swiatla-dzienn...focus-mk3.html

Ja myślałem o zamontowaniu okrągłych świateł firmy NSSC 510 HP w dokupionych oryginalnych maskownicach halogenów, ale trzeba by wymyślić jak je dobrze zamocować. Zastanawiam się czy gra jest warta świeczki.
Lampy dedykowane to koszt 460 zł, a okrągłe LEDy 160 zł plus obudowy 150 zł plus zabawa z zmocowaniem.
Czy ktoś może montował takie światła (dedykowane bądź okrągłe NSSC) i mógłby się podzielić jakimiś zdjęciami i wrażeniami z użytkowania?
jezdze przeszlo rok i nie ma problemow. schematu nie mam wiec nie pomoge
to link do aukcji z ktorej to kupiwalem http://allegro.pl/lampy-led-drl-jazd...944779469.html sterownik jest wbudowany wa lampy wiec nie potrzeba przekaznika. swieca jasno wyraznie widac auto z daleka wiec jesli chodzi konkretnie o ten model to jak najbardziej polecam.
fanatyk81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem