View Single Post
Stary 28-12-2009, 21:09   #13
Marcin73
ford::advanced
 
Avatar Marcin73
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Żory
Model: Fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2006
Postów: 253
Domyślnie Odp: Doposażenie

Cytat:
Napisał pawel182 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ile kosztuje obszycie kierownicy skórą? Ja kupiłem oryginalną skórzaną od MK6 taką z wstawką aluminiową (jak w ST tylko bez napisu "ST"). Cena 110zł a myśle że będzie o wiele estetyczniejsza od takiej zwykłej obszywanej.
Aczkolwiek przy obszywaniu można wybrać dowolny kolor skóry i nici... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czego w oryginalnych nie można zrobić

Co do podłokietnika...przy zaciąganiu ręcznego trzeba go pewnie podnosić? Ma schowek wewnątrz?
Nie wiem ile kosztuje obszycie kierownicy skórą, ale ta którą kupiłeś wydaje się być w atrakcyjnej cenie. A co z poduszką? Przekładałeś ze "starej", czy zostawiłeś tę z nowej, skórzanej?
Co do podłokietnika, to wpisz sobie w wyszukiwarce na Allegro "podłokietnik Fiesta" i wyświetli Ci się taki jak w moim samochodzie. Nie podaje konkretnej aukcji, żeby nie być posądzonym o reklamę. Na dole będą zdjęcia i schemat montażu. Powiem szczerze, że byłem zdziwiony, że przy montażu tak wszystko do siebie pasowało. Trzeba zdemontować środkową osłonę i zamontować wzmocnienie dołączone do podłokietnika (a właściwie adaptera). To po to, żeby całość była stabilna i nie bujała się.
Oczywiście w podłokietniku jest całkiem pojemny schowek (wnętrze flokowane, więc nic wewnątrz nie stuka), dwa uchwyty na długopisy w pokrywie i regulacja wysunięcia górnej części podłokietnika. Przy zaciąganiu ręcznego podłokietnik mi nie przeszkadza, trochę gorzej jest przy zapinaniu i odpinaniu pasów, ale da się wytrzymać.
Z doświadczenia wiem, że podłokietniki mają swoich zwolenników i przeciwników, jednym bardziej przeszkadzają, innym podnoszą komfort podróżowania. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony.

Cytat:
Napisał skola Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
świetna sprawa z podłokietnikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powiedz jak go zamontowałeś ?? jakie ma wymiary no i czy myślisz że do fieściny mk 4 też by dało rade taki dać??
Wszystko zależy, czy jest odpowiedni adapter do podłokietnika, w tej chwili na allegro nie widzę takowego zestawu do mkIV. Montaż jest łatwy, bo widać, że faktycznie jest to podłokietnik dedykowany i montaż jest przemyślany przez jego producenta. Pewnie stąd taka wysoka cena...
__________________
Fiesta 1.25 wersja Gold X, rocznik 2006.

Ostatnio edytowane przez Marcin73 ; 28-12-2009 o 21:16
Marcin73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem