View Single Post
Stary 11-10-2011, 20:49   #9
waperr
ford::average
 
Avatar waperr
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 11-11-2009
Skąd: Łódź/Ciechocinek
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 87
Domyślnie Odp: sklepy z czesciami w lodzi

Cytat:
Napisał olczus9012 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A nie wiecie może gdzie mogę zakupić osłonę silnika....? Chodzi o tą plastikową osłonę montowaną dla dla osłonięcia silnika od spodu...przy ostatniej naprawie nie było sensu jej zakładać tak spękana byłaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Oczywiście z jakiegoś szrotu albo mondka na części...no chyba że może w łodzi są jakieś hurtownie gdzie można zakupić arkusz tworzywa...plastiku czy czegoś takiego to wtedy sam dotnę i zamontujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z góry dzięki za pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja kupiłem na Alledrogo, była prawie spasowana. Wystarczyło lekko nagiąć i dorobić dziurkę, poza tym bez zastrzeżeń. Jeździ od ponad roku i jest ok.
Gorzej było z osłoną pod chłodnicę, ta już mniej pasowała, ale też się dało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
http://www.motostat.pl/user_images/13571/icon1.png
waperr jest offline   Odpowiedź z Cytatem